Dead Sea Mud Soap

Sapuni me Balt├źn nga Deti I Vdekur

Sapuni natyral me baltën nga Deti I Vdekur largon papastërtit dhe pastron thellësisht lëkurën tuaj dhe e ushqen lëkurën me minerale të cilat e mbajnë lëkurën të hidratuar dhe të butë gjatë gjithë ditës. E pasur me minerale nga balta e Detit të Vdekur, ky sapun pastron yndyrën e tepërt, bakteriet dhe papastërtitë, duke e lënë lëkurën të purifikuar, të detoksifikuar dhe thellësisht të pastër. Lëkura juaj do të ndihet e hidratuar, e butë dhe e pastruar.