Hair Shampoo & Conditioner Pomegranate

400 ml

Shampo & Balsam me Ekstrakt Shege

Me përbërjen e saj unike të acideve yndyrore, substancave kundër zbokthit dhe e  pasur me   antioksidantë, kjo shampo revitalizon flokët e pa jetë dhe të thatë, forcon rrënjët e flokëve dhe e mbron skalpin e kokës  nga irritimi, duke e mbajtur të shëndetshme. Duke e përdorur rregullisht parandaloni formimin e zbokthit duke i lënë flokët të shëndetshëm dhe të bukur.

Përdorimi: Aplikojeni në flokë të lagur. Përhapeni në skalp të lagur dhe më pas e lani kokën me ujë të vakët.

Me këtë shampo Ju do të keni gjithmon flokë të Mrekullueshmë!

Per femra dhe per meshkuj