Spa Chocolate Face & Body Mud Mask

500 ml

Maskë Cokollate për Fytyrë & Maskë Balte për Trup

Pastron,i jep elasticitet dhe forcon lëkurën duke hapur poret, duke lejuar lëndët ushqyese thelbësore për lëkurën të depërtojnë thellë duke hequr papastërtitë, yndyrën e tepërt dhe bakteriet. Pasurohen me ekstrakte natyrale, të përdorura për shekuj me radhë për të rivitalizuar lëkurën. Ky produkt i lehtë në përdorim do të i’ua mbajë lërë një lëkurë të ndritshme, më të freskët dhe më të re.

Përdorimi: Pasi të keni pastruar fytyrën, aplikoni maskën në fytyrë, qafë dhe trup. Lëreni të thahet për 15 minuta, pastaj lajeni fytyrën me ujë të vakët.

Me këtë maskë Ju do të jeni gjithmon Natyrale!

Per femra

Per fytyren trupin