Milk Facial Scrub Cream

500 ml

Maskë për Fytyrën me Qumësht

Një formulim elegant dhe shumë efektiv për përdorim sic është scrub-i për fytyrën. Largon të gjitha gjurmët e qelizave të vdekura të lëkurës dhe hap poret e bllokuara. Përdorimi i rregullt do të pastrojë, rigjallerojë dhe hidratojë lëkurën tuaj. Lëkura juaj ka një proces natyror  të vetë-rinovimit, ndërsa qelizat e vdekura të lëkurës dhe papastërtitë e tjera grumbullohen dhe fshehin shtresën e freskisë së lëkurës tuaj.Scrub-i me  qumësht ka një pastrim të butë që eliminon lëkurën e thatë dhe ndihmon në regjenerimin e qelizave të lëkurës.

Përdorimi: Lyejeni lëkurën, aplikoni dhe masazhoni butësisht, duke shmangur sytë. Shpëlarje mirë me ujë të pastër.

Me këtë maskë Ju do të jeni gjithmon Natyrale!

Per femra

Per fytyren